Hammond Manufacturing
型号:
EN4SD24128GY
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX STEEL GRAY 24"L X 12"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$286.6435
$286.6435
5
$281.5287
$1407.6435
10
$276.40915
$2764.0915
25
$272.31446
$6807.8615
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 288in² (1858cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 24.000" L x 12.000" W (609.60mm x 304.80mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 25 lbs (11.3 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 3R,4,12, UL-508 |
| Thickness | 16 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | Eclipse |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Stainless Steel Hinges |
| Height | 8.000" (203.20mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | EN4SD |