SAB North America
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.946
$13.946
25
$9.9085
$247.7125
50
$9.5
$475
100
$8.892
$889.2
250
$8.2365
$2059.125
500
$7.5715
$3785.75
1000
$6.916
$6916
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.157" (4.00mm) |
| Thread Length | 0.236" (6.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.598" (15.2mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG9 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Includes | - |
| Series | EMC-2 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Base Product Number | - |
| Conduit Hub Size | - |