SAB North America
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$305.4725
$305.4725
25
$234.061
$5851.525
50
$224.2095
$11210.475
100
$209.9405
$20994.05
250
$194.028
$48507
500
$178.5905
$89295.25
1000
$162.887
$162887
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 1.181" (30.00mm) |
| Thread Length | 0.472" (12.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 2.126" (54.0mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | PG42 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.496" (38.00mm) |
| Includes | - |
| Series | EMC-4 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Base Product Number | - |
| Conduit Hub Size | - |