Samtec Inc.
型号:
EPLSP-019-3000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
EPLSP CABLE ASSEMBLY EPLSP CONNE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$220.305
$220.305
10
$204.15025
$2041.5025
25
$196.80656
$4920.164
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Round, Twin Axial |
| Usage | Ethernet |
| Number of Positions | 38 |
| Color | Orange |
| Cable Connectors | - |
| Shielding | Shielded |
| Gender | Male to Male |
| Fastening Type | Latch Lock, Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 32 AWG |
| Series | Eye Speed® EPLSP |
| Length | 9.84' (3.00m) |
| Connector Type | Card Edge to Card Edge |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Current - Max/Contact | 1.7 A |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | - |
| Base Product Number | EPLSP-019 |