首页 / 铝电解电容器 / ER1H220MP26307EF5U
minImg
ER1H220MP26307EF5U
Chinsan (Elite)
型号:
ER1H220MP26307EF5U
描述:
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL TH
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series ER
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Mfr Chinsan (Elite)
Capacitance 22 µF
Package Cut Tape (CT)
Impedance 2.2 Ohms