首页 / 铁氧体磁芯 / ER41/7.6/32-3C95
minImg
ER41/7.6/32-3C95
Ferroxcube
型号:
ER41/7.6/32-3C95
品牌:
Ferroxcube
封装:
ER 41 x 7.6 x 32
描述:
FERRITE CORE ER 3C95
用户指南
Tolerance -
Material 3C95
Core Type ER
Product Status Active
Supplier Device Package ER 41 x 7.6 x 32
Series -
Length 1.600" (40.64mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 0.300" (7.60mm)
Package Bulk
Width 1.260" (32.00mm)