ERA-14EB511U
Panasonic Electronic Components
型号:
ERA-14EB511U
封装:
1210
描述:
RES SMD 510 OHM 0.1% 1/4W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1210
Resistance 510 Ohms
Series ERA-14
Power (Watts) 0.25W, 1/4W