ERA-1ARC302C
Panasonic Electronic Components
型号:
ERA-1ARC302C
描述:
RES SMD 3K OHM 0.25% 1/20W 0201
库存 : 12974
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0201
Ratings -
Resistance 3 kOhms
Series ERA-1A
Power (Watts) 0.05W, 1/20W