ERA-2AEB4322X
Panasonic Electronic Components
型号:
ERA-2AEB4322X
描述:
RES SMD 43.2KOHM 0.1% 1/16W 0402
库存 : 69899
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 43.2 kOhms
Series ERA-2A
Power (Watts) 0.063W, 1/16W