ERA-6ARW132V
Panasonic Electronic Components
型号:
ERA-6ARW132V
描述:
RES 1.3K OHM 0.05% 1/8W 0805
库存 : 6245
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.3 kOhms
Series ERA-6A
Power (Watts) 0.125W, 1/8W