ERA-8AEB3092V
Panasonic Electronic Components
型号:
ERA-8AEB3092V
封装:
1206
描述:
RES SMD 30.9K OHM 0.1% 1/4W 1206
库存 : 3935
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 30.9 kOhms
Series ERA-8A
Power (Watts) 0.25W, 1/4W