ERA-V15J561V
Panasonic Electronic Components
型号:
ERA-V15J561V
描述:
RES TEMP SENS 560 OHM 5% 1/16W
库存 : 12654
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Composition Metal Film
Applications Temperature Correction Circuits
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 1500ppm/°C
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Resistance 560 Ohms
Series ERAV
Power (Watts) 0.063W, 1/16W