ERB-SE1R25U
Panasonic Electronic Components
型号:
ERB-SE1R25U
描述:
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.12 Ohms
Color -
Approval Agency cUL, UL
Current Rating (Amps) 1.25 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Series ERBSE
Voltage Rating - DC 32 V