Samtec Inc.
型号:
ERCD-020-18.00-TEU-TED-1-D
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSEM HDR M-M 40POS 18"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$114.456
$114.456
10
$105.032
$1050.32
25
$100.99222
$2524.8055
50
$97.6258
$4881.29
100
$92.23949
$9223.949
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.031" (0.80mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.016" (0.40mm) |
| Series | Edge Rate® ERCD |
| Length | 1.50' (457.20mm) |
| Connector Type | Card Edge to Card Edge, Reversed |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ERCD-020 |
| Cable Termination | IDC |