Samtec Inc.
型号:
ERCD-060-02.00-TEU-TED-1-D
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSEM HDR M-M 120POS 2"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$151.2685
$151.2685
10
$138.81495
$1388.1495
25
$133.47614
$3336.9035
50
$129.02691
$6451.3455
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.031" (0.80mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.016" (0.40mm) |
| Series | Edge Rate® ERCD |
| Length | 0.167' (50.80mm, 2.00") |
| Connector Type | Card Edge to Card Edge, Reversed |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ERCD-060 |
| Cable Termination | IDC |