Samtec Inc.
型号:
ERF8-025-07.0-S-DV-EGPS-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.322
$8.322
10
$7.4879
$74.879
25
$7.05394
$176.3485
50
$6.87287
$343.6435
100
$6.69199
$669.199
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.285" (7.24mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Edge Rate™ ERF8 |
| Connector Type | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Shielded |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 9mm, 12mm, 15mm, 16mm, 22mm |
| Base Product Number | ERF8-025 |