ERJ-12SF12R1U
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-12SF12R1U
封装:
2010
描述:
RES SMD 12.1 OHM 1% 3/4W 2010
库存 : 6215
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 12.1 Ohms
Series ERJ-12S
Power (Watts) 0.75W, 3/4W