ERJ-12SF8873U
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-12SF8873U
描述:
RES 887K OHM 1% 3/4W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 887 kOhms
Series ERJ-12S
Power (Watts) 0.75W, 3/4W