ERJ-14NF60R4U
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-14NF60R4U
描述:
RES SMD 60.4 OHM 1% 1/2W 1210
库存 : 24237
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 60.4 Ohms
Series ERJ-14N
Power (Watts) 0.5W, 1/2W