ERJ-14RQJ1R3U
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-14RQJ1R3U
描述:
RES SMD 1.3 OHM 5% 1/4W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.3 Ohms
Series ERJ-14R
Power (Watts) 0.25W, 1/4W