ERJ-1TNF4702U
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-1TNF4702U
封装:
2512
描述:
RES SMD 47K OHM 1% 1W 2512
库存 : 9209
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 47 kOhms
Series ERJ-1TN
Power (Watts) 1W