ERJ-1TNF57R6U
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-1TNF57R6U
描述:
RES SMD 57.6 OHM 1% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 57.6 Ohms
Series ERJ-1TN
Power (Watts) 1W