ERJ-3BWJR100V
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-3BWJR100V
封装:
0603
描述:
RES 0.1 OHM 5% 1/3W 0603
库存 : 6588
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 mOhms
Series ERJ-3BW
Power (Watts) 0.333W, 1/3W