ERJ-6ENF1151V
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-6ENF1151V
描述:
RES SMD 1.15K OHM 1% 1/8W 0805
库存 : 73732
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.15 kOhms
Series ERJ-6EN
Power (Watts) 0.125W, 1/8W