ERJ-B2AF620V
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-B2AF620V
封装:
0612
描述:
RES 62 OHM 1% 1.5W 0612
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings -
Resistance 62 Ohms
Series ERJ-B2
Power (Watts) 1.5W