ERJ-P6WF2320V
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-P6WF2320V
描述:
RES SMD 232 OHM 1% 1/2W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 232 Ohms
Series ERJ-P6W
Power (Watts) 0.5W, 1/2W