ERJ-PB6B2262V
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-PB6B2262V
封装:
0805
描述:
RES SMD 22.6K OHM 0.1% 1/4W 0805
库存 : 4992
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 22.6 kOhms
Series ERJ-PB6
Power (Watts) 0.25W, 1/4W