ERJ-S06D6651V
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-S06D6651V
封装:
0805
描述:
0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 6.
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 6.65 kOhms
Series ERJ-S06
Power (Watts) 0.125W, 1/8W