ERJ-S14J825U
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-S14J825U
封装:
1210
描述:
RES 8.2 M OHM 5% 1/2W 1210 SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -400/ +150ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 8.2 MOhms
Series ERJ-S14
Power (Watts) 0.5W, 1/2W