ERJ-U0XJ563Y
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-U0XJ563Y
描述:
RES 56K OHM 5% 1/32W 01005
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Ratings -
Resistance 56 kOhms
Series ERJ-U0X
Power (Watts) 0.03W, 1/32W