ERJ-XGNF1502Y
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-XGNF1502Y
封装:
01005
描述:
RES 15K OHM 1% 1/32W 01005
库存 : 9170
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 01005
Ratings -
Resistance 15 kOhms
Series ERJ-XGN
Power (Watts) 0.03W, 1/32W