首页 / 通孔式电阻器 / ERL32499K00FKEA500
minImg
ERL32499K00FKEA500
Vishay Dale
型号:
ERL32499K00FKEA500
描述:
RES 499K OHM 1% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 499 kOhms
Series ERL
Power (Watts) 1W