首页 / 通孔式电阻器 / ERL32510R00GKEA500
minImg
ERL32510R00GKEA500
Vishay Dale
型号:
ERL32510R00GKEA500
描述:
RES 510 OHM 2% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 510 Ohms
Series ERL
Power (Watts) 1W