ERL62150R00GKBF1
Vishay Dale
型号:
ERL62150R00GKBF1
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 150 OHM 2% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.230" Dia x 0.562" L (5.84mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 Ohms
Series ERL
Power (Watts) 2W