Samtec Inc.
型号:
ERM8-050-05.0-L-DV-L-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 100POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.709
$9.709
10
$8.73905
$87.3905
25
$8.23232
$205.808
50
$8.02142
$401.071
100
$7.81033
$781.033
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.351" (8.91mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Edge Rate™ ERM8 |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Latches, Pick and Place |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 12mm, 15mm |
| Base Product Number | ERM8-050 |