Samtec Inc.
型号:
ERM8-100-09.0-L-DV-K
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 200POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.675
$15.675
10
$13.58595
$135.8595
26
$12.876889
$334.799114
52
$12.690356
$659.898512
104
$11.197394
$1164.528976
234
$10.450893
$2445.508962
442
$10.226921
$4520.299082
962
$9.704383
$9335.616446
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 200 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.508" (12.91mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Edge Rate™ ERM8 |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 14mm, 16mm, 19mm |
| Base Product Number | ERM8-100 |