ERZ-C40CK621W
Panasonic Electronic Components
型号:
ERZ-C40CK621W
描述:
VARISTOR 620V 30KA DISC 40MM
库存 : 106
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 558 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 620 V
Varistor Voltage (Max) 682 V
Series ZNR®
Package / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Energy 515J
Maximum AC Volts 385 V
Mfr Panasonic Electronic Components
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 505 V