ERZ-E07B391CS
Panasonic Electronic Components
型号:
ERZ-E07B391CS
描述:
VARISTOR 390V 2.5KA DISC 9MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Capacitance @ Frequency 240 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series ZNR®
Package / Case Disc 9mm
Energy 53J
Maximum AC Volts 250 V
Mfr Panasonic Electronic Components
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 320 V