ERZ-E10A821CS
Panasonic Electronic Components
型号:
ERZ-E10A821CS
描述:
VARISTOR 820V 4.5KA DISC 12.50MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 230 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series ZNR®
Package / Case Disc 12.50mm
Energy 154J
Maximum AC Volts 510 V
Mfr Panasonic Electronic Components
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 670 V