ERZ-VF2T271
Panasonic Electronic Components
型号:
ERZ-VF2T271
描述:
VARISTOR 270V 400A 2SMD JLEAD
库存 : 1811
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 247 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 303 V
Series ZNR®
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Energy 6J
Maximum AC Volts 175 V
Mfr Panasonic Electronic Components
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 225 V
Current - Surge 400 A