TE Connectivity Raychem Cable Protection
型号:
ES-CAP-NO.1-C1-0-35MM
封装:
-
批次:
-
描述:
HEATSHRINK END CAP BLACK 5.7MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.228
$0.228
5
$0.2052
$1.026
10
$0.1558
$1.558
20
$0.147725
$2.9545
50
$0.13946
$6.973
100
$0.13129
$13.129
250
$0.114874
$28.7185
500
$0.106666
$53.333
1000
$0.104215
$104.215
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | - |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.050" (1.27mm) |
| Series | ES |
| Large Diameter Supplied | 0.225" (5.72mm) |
| Type | Cap |
| Shell Size - Insert | - |
| Large Recovered Length | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | Abrasion Resistant, Adhesive Coating, Flame Retardant, Fluid Resistant, Moisture Resistant, Strain Resistant |
| Package | Bulk |
| Total Length Supplied | 1.380" (35.05mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Small Diameter Supplied | - |
| Base Product Number | ES-CAP-NO.1 |