Knowles Novacap
型号:
ES2211N221K502NTM
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 220PF 250VAC C0G 2211
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.5575
$5.5575
10
$5.00175
$50.0175
50
$4.33523
$216.7615
100
$3.779385
$377.9385
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Safety |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Size / Dimension | 0.220" L x 0.110" W (5.58mm x 2.79mm) |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y2 |
| Series | - |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.79mm) |
| Package / Case | 2211 (5728 Metric) |
| Mfr | Knowles Novacap |
| Capacitance | 220 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | ES2211N |