Micro Commercial Co
型号:
ESD12VD5-TP
封装:
SOD-523
批次:
-
描述:
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD523
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.2128
$2.128
100
$0.11267
$11.267
500
$0.0741
$37.05
1000
$0.050388
$50.388
2000
$0.045448
$90.896
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 9.6A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 55pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 14.1V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 240W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-523 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 25V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 12V (Max) |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | ESD12VD5 |