onsemi
型号:
ESD8011MUT5G
品牌:
封装:
2-X3DFN (0.6x0.3) (0201)
批次:
-
描述:
TVS DIODE 5.5VWM 19VC 2X3DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.28405
$2.8405
100
$0.193325
$19.3325
500
$0.145008
$72.504
1000
$0.108756
$108.756
2000
$0.099693
$199.386
5000
$0.093651
$468.255
请发送询价,我们将立即回复。

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3.6A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 0.1pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 34W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-X3DFN (0.6x0.3) (0201) |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 19V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5V (Max) |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | ESD8011 |