ESDALC6V1-1U2
STMicroelectronics
型号:
ESDALC6V1-1U2
封装:
ST0201
描述:
TVS DIODE 3VWM ST0201
库存 : 184235
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 12pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 6.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 20W
Product Status Active
Supplier Device Package ST0201
Series ESDA, TRANSIL™
Type Zener
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3V