Sumida America Components Inc.
型号:
ESMIT-4180/A
封装:
-
批次:
-
描述:
XFMR MODEM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9
$1.9
10
$1.52
$15.2
25
$1.235
$30.875
50
$1.20327
$60.1635
100
$1.17154
$117.154
250
$1.139886
$284.9715
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Size / Dimension | 0.205" L x 0.280" W (5.20mm x 7.10mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Transformer Type | Data/Voice Coupling |
| Weight | - |
| Series | CBM |
| Inductance | 120µH |
| Mfr | Sumida America Components Inc. |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1:1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| ET (Volt-Time) | - |