首页 / 铝电解电容器 / ESMQ201VSN122MP50S
minImg
ESMQ201VSN122MP50S
Chemi-Con
型号:
ESMQ201VSN122MP50S
描述:
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
库存 : 158
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 2.047" (52.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 200 V
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series SMQ
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Mfr Chemi-Con
Capacitance 1200 µF