Chemi-Con
型号:
ESMQ401VSN181MP35S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.256
$4.256
10
$3.4352
$34.352
50
$2.95431
$147.7155
100
$2.679475
$267.9475
500
$1.992416
$996.208
1000
$1.855008
$1855.008
2500
$1.786304
$4465.76
5000
$1.751952
$8759.76
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.44 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | SMQ |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.059 A @ 50 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 180 µF |
| Package | Bulk |