Chemi-Con
型号:
ESMR421VSN331MQ40S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.719
$5.719
10
$5.1452
$51.452
50
$4.45873
$222.9365
100
$3.887115
$388.7115
500
$3.201177
$1600.5885
1000
$2.972522
$2972.522
2500
$2.91536
$7288.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.673" (42.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 420 V |
| Size / Dimension | 1.000" Dia (25.40mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.24 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | SMR |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.2032 A @ 50 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |