Chemi-Con
型号:
ESMR451VSN821MA50S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.8085
$11.8085
10
$10.49845
$104.9845
50
$9.1865
$459.325
100
$8.399045
$839.9045
500
$7.217948
$3608.974
1000
$6.693006
$6693.006
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.067" (52.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.6 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | SMR |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 5.148 A @ 50 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 820 µF |
| Package | Bulk |